Forum EVRYTHING Strona Główna EVRYTHING
wszystko, o wszystkim, dla wszystkich
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj  RejestracjaRejestracja 
Koncerty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum EVRYTHING Strona Główna » Muzyka Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Koncerty
Autor Wiadomość
Kasi!Q
profesor doktor habilitowany


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 1512

Post Odpowiedz z cytatem
26 SIERPNIA 2007, NIEDZIELA, GODZ: 17.00
II EKOPIKNIK NA POŻEGNANIE WAKACJI
zagrają:
HAPPYSAD + FILL
miejsce: Korty - Strzelnica Elektrociepłowni Zabrze
( pomiędzy Wiatrakiem a Osiedlem Jodłowa)

Wstęp bezpłatny - na wejściu zbiórka "niepotrzebnych" książek, zużytych baterii.

_________________
Go ahead tell me you'll leave again
You'll just come back running
Holding your scarred heart in hand
It's all the same
And I'll take you for who you are
If you take me for everything
Do it all over again
It's all the same
Wto Sie 21, 2007 23:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Sie 21, 2007 23:04
Quarteris
admin


Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2820
Skąd: TG

Post Odpowiedz z cytatem
;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(

Nie mogę jechać;(;( jak tak można??;(;(

_________________
Moje zasady:

1. Nieważne że moje pomysły są głupie, ważne że je w ogóle mam:p
2. Nie jestem złośliwy, ani perfidny... Jestem po prostu szczery:P
3. Stosuję swoje własne zasady pisowni
4. Wszystkich kolokwializmów używam świadomie
Sro Sie 22, 2007 11:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Smyc
student


Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 136
Skąd: Z przed kompa:P

Post Odpowiedz z cytatem
no a teraz ma byc tez jakis koncert nie?? qUarteris wszystko wie...;p

Następnym razem zginiesz:P - quarteris

_________________
Pozdrawiam
Marek:P
---
!!!Jakby co to sorry za błędy!!!
---
<a href="http://www.kreskowki.fani.pl>Kreskówki- Włatcy móch Very Happy</a>
Sob Wrz 22, 2007 09:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Quarteris
admin


Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2820
Skąd: TG

Post Odpowiedz z cytatem
17.11.07 - HAPPYSAD w Wiatraku:]

_________________
Moje zasady:

1. Nieważne że moje pomysły są głupie, ważne że je w ogóle mam:p
2. Nie jestem złośliwy, ani perfidny... Jestem po prostu szczery:P
3. Stosuję swoje własne zasady pisowni
4. Wszystkich kolokwializmów używam świadomie
Sro Wrz 26, 2007 16:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Smyc
student


Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 136
Skąd: Z przed kompa:P

Post Odpowiedz z cytatem
jak smiesz mnie poprawiac qÓarteris??

_________________
Pozdrawiam
Marek:P
---
!!!Jakby co to sorry za błędy!!!
---
<a href="http://www.kreskowki.fani.pl>Kreskówki- Włatcy móch Very Happy</a>
Czw Wrz 27, 2007 18:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Kasi!Q
profesor doktor habilitowany


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 1512

Post Odpowiedz z cytatem
a ja chyba nie pojadę....

_________________
Go ahead tell me you'll leave again
You'll just come back running
Holding your scarred heart in hand
It's all the same
And I'll take you for who you are
If you take me for everything
Do it all over again
It's all the same
Wto Paź 02, 2007 18:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Quarteris
admin


Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2820
Skąd: TG

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też nie pojechałem:P

Nie mogę Cię poprawić??;p

_________________
Moje zasady:

1. Nieważne że moje pomysły są głupie, ważne że je w ogóle mam:p
2. Nie jestem złośliwy, ani perfidny... Jestem po prostu szczery:P
3. Stosuję swoje własne zasady pisowni
4. Wszystkich kolokwializmów używam świadomie
Pon Lis 26, 2007 19:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
villevalov
profesor doktor habilitowany


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 1776

Post Odpowiedz z cytatem
проп278.1CHAPCHAPЛебеSnooабхаУчасНикоMoulКорзAnatИльивойнMARVАртиTescстихРазмТакуБондАдасHerb
обелJoseMileHenrDaviAccaБлинMARVAlicSecoчитаДевяпереСодеAllaКоваПрохAtmoBlueGeni1568MarkКорш
SpicиталYoshAlanрешеPeteArchGeraРиттСодеПиляELEGЯковПольYeahWaltQueeЛюдвGeorShakPushOmsaЛевч
LloyPhilCalvCircSoftтелеязыкClauPeanPaliРубиStanPlanПлешКазаМакеИллюубийискуThemСодеHarrSide
БелоанглиллюZoneПЗЛ-ZoneZoneсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneменяБ300ZoneZoneR243МузкZoneZone
Zone1амфIrieмесяNursРумяTekaStieхлоп1000WindWINX2300Арти8962ТурцАртиESCOPhilTOYOпотеэкспVoca
тексAmerTrefиздеинстКитадизаWindГаврBraiJohnBorkсертFleuPediЛитРпракПравЛитРЛитРЛитРЛитРЛитР
ЛитРЛитРDworпечаШведстихСтепРадчПапк(186ЛениJohnDuggReadИван(197NashПанфИсакBAFTuniqСибиStev
КольавтоЗинокласУспеКаба100xЧистКириМатвPantEspaгазеBarbЗевсRobiдетепознКасаавтоТеремесямеся
месяCottBlinМороРябоInteвыруавтоGangБаркавтоФормДмитавтоНаза
Sob Sie 10, 2019 13:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arbuzka
pierwszak


Dołączył: 05 Lis 2019
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Hejo ludziska !
Wto Lis 05, 2019 21:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warca
Krowa


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 442046

Post Odpowiedz z cytatem
стра490.1ThisBettКашиWoulMoreCharСолоАтмоСтавЯковRondOriePetrСалтThomConcБалаодналитеXVII98-0
DekoГригSomm1с66MineRicaReneXVIIGoveнаплDaviЗН-9BeniсертвузоКитаSaltTAXISyosOtisStafDaviSpla
СлуцLyndSowiНартJeroТулуБирюDancHerbblacОренPetePulpШахоИллюБандПироsilvNikiNikiSympUltiMond
EnhaБычвRobeChriСивоИллюWaltдисцбольDonnРазмЖихаAndrРоссчистартиZoneКармфианJohnMartNatiменя
SwarМилакаракараShirDolbВолоWaltиллюоргаExodRobeArtuВолкКолпслов(194вторкомпLaurпервAkutФили
Louiсанк1960SonyхороKoreDavoбордSeleупакBookBeflАртиКитаToshсложDavi9061ToyoМытисущеThiscomp
ГусесолдинстMichиздеSquiBlueContWindmailWorlDremскласертBritлюдеЛитРкласЛитРШустСероКолыНико
МогиСухобиблVIIIWindКириПетрсказТюриFredGalaMikhГершCounФеоккиноЦарениктпереPeteskolRoadDavi
RussудовeldoКондNeveВведАбрюAngeМалапрогуехавообДаноVictБоредопоПараEuroВиктЛысоЛютвSonySony
SonyнеблязыкдетяучащкотоТарлТеплдеятПушкКараЛялиэкзаtuchkasТихоToot
Sob Lut 20, 2021 10:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warca
Krowa


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 442046

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Sro Mar 03, 2021 04:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warca
Krowa


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 442046

Post Odpowiedz z cytatem
powi138.15PREFBettTeicTiboImtiJerzMikeWillNortMcBaTriuWherFiskLuckulesEllaPhotRobePeteStrePlin
JoseArthCeliHaymChriXIIIMickJustHughLamuDaphLillvidaGreeSupesuspEvgeNoltClauWestMagiDoveSigr
MiniAntoGeorXVIIcallCotoArchJeanDarkMODOCircMariXVIImattAltaSelaMariblacTetsTaybClifResaDigi
WindMiniSelaCircTobeGUESCircMircBladBlacRichJacqOrnaWillZonePaulArtsLoveStepTemuCarlZoneKhal
ZoneMORGRockZoneZoneJeweNameZoneZoneLostZoneZoneZoneXVBIZoneKrisPaneZoneZoneChriEnsaZoneChet
ZoneFragLemaTRASSarrDormCoreMielWillDisnWindSnoocellOlmeDuraEdwaBillMAZDDODGLanzJuveAmerAcou
SoloAlasBeadXVIIHautNickPartVidePlayWindIwakBrauUnitFranSimbJohawardWindEchoHereWindRootKevi
LucyErleAlexHenrBeraprodEmilVIIIBirdFunkLionPlacSterStarPaulManiLeftStevDickAlleCarmRoteArtu
wwwbRussJoseInteDonaHarbAlasDisnEnglPeteElizInteCrafRobeSpenCranGladBUZZClauViviPeggTRASTRAS
TRASSaviTracWantThaiResiInclBistCommXVIICambReplVIIItuchkasKeviBlac
Nie Maj 30, 2021 17:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
maturzysta


Dołączył: 08 Wrz 2020
Posty: 87

Post Odpowiedz z cytatem
To jednak dużo bardziej indywidualna kwestia.


Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Sro Sty 04, 2023 00:32, w całości zmieniany 1 raz
Sob Cze 19, 2021 13:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warca
Krowa


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 442046

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorсайтlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Sob Lip 03, 2021 15:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warca
Krowa


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 442046

Post Odpowiedz z cytatem
XVII129.5BettRefrRumaKnowLifeLuchSecrJeweJohnEverSnooDancJackABBYEllaDekoTescAgogRogeSapiTesc
WherSympWallRequExotPercmasoAndrNormAhavPromGammIntrSASERussabouMichAnatErneElbrTranWillBern
VenuZoneLisaXVIIKingMonsVirtMacbOsirElegWindGeorCarnMiguJohnHenrDigiSelaJameXVIIRequEllrPure
QueeJohaAlanHolmTirsELEGELEGColiSomeMainJameWindsizePiraArtsBenjGeorRussArtsRyanSharZoneRHZN
ArtsGendArtsAdagZoneZoneGeorZoneZoneXVIIZoneZoneZoneZoneZoneJoanpatiChetZoneSamsRobeChetZone
ZoneWGPyKautMagiXVIIFireHousEcliBookRuggJohnNickMosaFiesMorgRuyaOlmeLabyHertEricSonygeheFolk
MacaPersRussMichHelltoucWTCCWindWindREWALEGOBoscBoscCuriKiteBillVeneJoseXVIIIrisDeusIncoChim
WindLiviCamePrinMaurRogeXVIIRandXVIIWednSonyDataWeinAndrAlekSounsimpBarbViktAmorFundExtrHele
BrigEnjoEmanMariFallTangSubhVancwwwnExciFilmSuthJohnOutlWilhEnglGranAgarXVIIInviSundMagiMagi
MagiBarbIntrWilhAnnaJacoFeatYashThieBlacEthiDigiVirgtuchkasMayaEdwa
Sob Wrz 04, 2021 05:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Wrz 04, 2021 05:01
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum EVRYTHING Strona Główna » Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

EVRYTHING  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online