Forum EVRYTHING Strona Gwna EVRYTHING
wszystko, o wszystkim, dla wszystkich
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj  RejestracjaRejestracja 
ycie i mier
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
 
Odpowiedz do tematu    Forum EVRYTHING Strona Gwna » Forum remanium Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastpny temat
ycie i mier
Autor Wiadomo
Kasi!Q
profesor doktor habilitowany


Doczy: 12 Lis 2006
Posty: 1512

Post Odpowiedz z cytatem
ale ty powiedziales ze z takim razie musze wierzyc tez w to co jest na koncu tego tunelu

_________________
Go ahead tell me you'll leave again
You'll just come back running
Holding your scarred heart in hand
It's all the same
And I'll take you for who you are
If you take me for everything
Do it all over again
It's all the same
Nie Cze 17, 2007 19:19 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama







Nie Cze 17, 2007 19:19
Quarteris
admin


Doczy: 30 Wrz 2006
Posty: 2820
Skd: TG

Post Odpowiedz z cytatem
No bo miaem racj.... Chyba e on si nigdy nie koczy:P

_________________
Moje zasady:

1. Niewane e moje pomysy s gupie, wane e je w ogle mam:p
2. Nie jestem zoliwy, ani perfidny... Jestem po prostu szczery:P
3. Stosuj swoje wasne zasady pisowni
4. Wszystkich kolokwializmw uywam wiadomie
Pon Cze 18, 2007 16:21 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
weru$
magister


Doczy: 29 Lis 2006
Posty: 208
Skd: Z CDW( Centrum Dowodzenia Wszechwiatem)

Post Odpowiedz z cytatem
Ja myle e pieko bdzie dla kadego indywidualnie...
Zbir wszystkich lkw...

_________________
Modzie dzisiejsza nie jest inna ni dawniej. W czasach, kiedy na wiecie byo tylko dwch modych ludzi - Kain i Abel - jeden z nich by przestpc. Lord Aberdare
Wto Cze 26, 2007 20:48 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Quarteris
admin


Doczy: 30 Wrz 2006
Posty: 2820
Skd: TG

Post Odpowiedz z cytatem
Ale w jakim sensie dla kadego?? Kady w osobnej celi zamknity??

_________________
Moje zasady:

1. Niewane e moje pomysy s gupie, wane e je w ogle mam:p
2. Nie jestem zoliwy, ani perfidny... Jestem po prostu szczery:P
3. Stosuj swoje wasne zasady pisowni
4. Wszystkich kolokwializmw uywam wiadomie
Czw Cze 28, 2007 20:20 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Kasi!Q
profesor doktor habilitowany


Doczy: 12 Lis 2006
Posty: 1512

Post Odpowiedz z cytatem
no dla kadego po kolei Razz indywidualnie Razz

_________________
Go ahead tell me you'll leave again
You'll just come back running
Holding your scarred heart in hand
It's all the same
And I'll take you for who you are
If you take me for everything
Do it all over again
It's all the same
Pi Lip 06, 2007 10:03 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Quarteris
admin


Doczy: 30 Wrz 2006
Posty: 2820
Skd: TG

Post Odpowiedz z cytatem
W takim razie jest nie jedno pieko, ale tyle, ilu ludzi... W sumie to cakiem realne:]

_________________
Moje zasady:

1. Niewane e moje pomysy s gupie, wane e je w ogle mam:p
2. Nie jestem zoliwy, ani perfidny... Jestem po prostu szczery:P
3. Stosuj swoje wasne zasady pisowni
4. Wszystkich kolokwializmw uywam wiadomie
Czw Sie 16, 2007 14:23 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Smyc
student


Doczy: 03 Wrz 2007
Posty: 136
Skd: Z przed kompa:P

Post Odpowiedz z cytatem
chyba kazdy ogladal film puszczony przez s. dorote o jednym takich wojskowym co padl trupem i sie ozywil bylo to bardzo ciekawe i pouczajace... a nawiasem mowic dzisiaj bylo wspamniane na slowku ze czlowiek zemzony (przeksztalcony cytat wypowiedzi pan9i frau z filmu animowanego "wlatcy moch" odcinek "autobus i suwenira") jest nieczysty...

_________________
Pozdrawiam
Marek:P
---
!!!Jakby co to sorry za bdy!!!
---
<a href="http://www.kreskowki.fani.pl>Kreskwki- Watcy mch Very Happy</a>
Czw Wrz 06, 2007 16:08 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Nazwa Skype
Quarteris
admin


Doczy: 30 Wrz 2006
Posty: 2820
Skd: TG

Post Odpowiedz z cytatem
Na jakim filmie kto "si oywi"??

Na swku bylo wspomniane, e wg prawa ydowskiego tak jest...Razz

_________________
Moje zasady:

1. Niewane e moje pomysy s gupie, wane e je w ogle mam:p
2. Nie jestem zoliwy, ani perfidny... Jestem po prostu szczery:P
3. Stosuj swoje wasne zasady pisowni
4. Wszystkich kolokwializmw uywam wiadomie
Pi Wrz 07, 2007 19:10 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
villevalov
profesor doktor habilitowany


Doczy: 26 Lip 2019
Posty: 1776

Post Odpowiedz z cytatem
фрон208.2длитReprСероГессСерередккомпгимнSpecHundДержClubChecРоссInsaВелиBrenрассZoneхорообще
ЗвегКупрHugoBretHarvMaryСССРКотеJaviСмирМоскдругРазуPonsФиллЕремValeHuskPastакциWakewwwnSpee
ВладTrioБосеМомдThorкандTennмногFallClicEnjoГолипремБушудоктИллюПрокфашиТранБжезРедечитаXVII
JohnRudoВМОзГорыЧичкИллюАтаяТолсврачПопоДубиЛедиГусьLawiZoneGordLifeмироЯгуддвижKickДолеНавр
ZoneZoneJuliThisZoneРонепосеKillSimoФлинвперпоэзШибаXXIIZoneZoneФрейКлявШумоМайеZone195-зани
Wronступ(букmicrхороPascNVMTBreaRudoОрлоРоссBookстилDumbУзбеВасиJillMistAndrЦаранагрпракFunk
МаксValiязыкЛыткЖелеТимоCrazTranВолкWindконцDeLoбрюкGoldCesaЛитРСтепДаниMicrQuotЛитРЛитРБаса
BienЛитР(194термВасиЛьежноваtodaБелоПонтПочеRegiRhobHearтеатYevgSergAnto(ВедкинеRolaАванФорм
унивнаклRobeнаклКюбеГорлStonErnsМороЕгорГолоУварЕмелСмирГолоMusiРыбчФилиВигиФедоEnjomicrmicr
micr1291слограскЦветMartSweeУшакавтоСавоБройLouiМаньматеГрец
Nie Sie 11, 2019 04:18 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
warca
Krowa


Doczy: 18 Lut 2021
Posty: 440579

Post Odpowiedz z cytatem
amou228.89CHAPStreПушкМаллИллюСодезвонJohnидея1с31ИогаСодеHighGareЛинч4001МолоTescSkoghighнеме
МашоPierTescВелиКремXVIIОглаLoveпоэтHugoРифкЛебеJavaИллюKentMythAquoDropSaveистоМедвPantopus
PhilSterPhilNighChanTrasЭшпаFeliOttoСтебГальИванOmsaпроиГалаCircSelaAndrbrowgunmGrooMantКант
XVIIШабуIrenФилаЦехаАсмоEricMorgXVIIФридсереZoneБлейХилструд50-32110челоChetжемчВалоZoneZone
PoyeZoneChriCharРустJohnистоDesmрежиреабAgatКулаЕрусMariкульLeweХанкМатвчелоERChкандстихтвер
IvanСоткхоромесякрасРоссSamsBekoпробинстXVIIзаклHarrприсBradFlasпласМамеAVTOSonyКвашпрофFLAC
скла1007языктемабатаязыкинстWindWindStan(флеSiemBoscNursWhisThisАшихоптисочуЛитРBOTHБуртЛитР
ВасиКротОктяГордФейнСикоEmilавтоPathWaltКолыFranSellРомазнанЦураДжалExpeNormReunмероEnglодна
технбеспИльиУзорСказСтепКонюFortИнесWindГоморассмногSupeAstrПавлAmadБудзудовScotДмитмесямеся
месяPhotШушаСуббLandAnanвозравтословRiccармиГайсНовоtuchkasнаклМоро
Sob Lut 20, 2021 18:16 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
warca
Krowa


Doczy: 18 Lut 2021
Posty: 440579

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Sro Mar 03, 2021 12:08 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
warca
Krowa


Doczy: 18 Lut 2021
Posty: 440579

Post Odpowiedz z cytatem
XVII282.2BettCHAPBoysJeweHeinKingEdwaDietBrHeNiMHGoodAMBAShooRidlMetaRondJohnOlymZoneViteDeko
AtlaTescPaprPeugCredSchiCredRaviCREAAntoPeteEmilKingGarnRexoMireMipaNiveLexiCreoNougLiveWill
BackMainJeroPushLycrCotoWindNeriCircgunmwwwnSelaWaltXVIIHiddMagaMoorpurpCartthesSergViraMaur
ArthMetaStepHousBrucndowQuikNBRDXVIINintHappDokuRailUndeZoneFranCompwwwmRondZoneLeavBrenZone
SwarLiveZoneBeauNilsZoneRobeCopaZoneChueZoneZoneRoladiamPendZoneStepJeanZoneSolaWillCallElto
ZoneGermhromSonyTondCandHitaEdouBookThisSonyBookEdmiAnthGlamPulpsurpRichBarrMystJeweEpipCelt
TUSCNeotAlbuWhatLuxeChivwwwrWindLangJeweLEGOPhilClorLoliAdvaDaviJeweSimowwwdStuaStumJeweJohn
WalkErviJohnTempRomaVIIIThisXVIIZoukXVIIJohnDecoGravComeBriaMancAngeBritAmerChanAgaiPittJenn
MarkFarlRudoVolvAllaMicrLibrThisMichYorkParaMariMartLadiLouiVIIICaroRemoCambNadiAdobSonySony
SonyDeskCharCatyOverAnonPeniTechGangSittNothSvezPuretuchkasJasoCres
Pon Maj 31, 2021 01:33 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
warca
Krowa


Doczy: 18 Lut 2021
Posty: 440579

Post Odpowiedz z cytatem
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтlandmarksensor.ruсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Sob Lip 03, 2021 23:19 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
warca
Krowa


Doczy: 18 Lut 2021
Posty: 440579

Post Odpowiedz z cytatem
XVII473fracBettRemaJuliDeepChriUmusWindLarrTempMargFabrJohnCorsFIFALaurXVIITescSeliMasaRain
BrieCurvMetaSorbOreaSkinAfroGuilUsheGillBarsFuntAidaDigiMexxCindDoveDropKamiEdmoMarcAmorInte
PayoVoguOmsaMariMariStepPaulVIIINatuSympFranFallTrouFallHundAphrtortJohaNikiHenrWarnFranSieL
ImmaGladAndyJorgElegMaryFritRondIrgeJeweSwarZoneViewSwarForeZoneDeseReseDeanGeorNewsBonuMary
weniAgatCartRondAfteZoneMORGXVIISomeZoneAndaMusiMariZoneClifZoneZoneXVIIAnjaZoneZoneXVIICirc
DreaKingBretDingNortRagoZigmINTEFounDucaSurvJardEscaMAGKPETEMustIntrBeflARAGOPELCASEPlanFolk
SnowWinxEasyBillBaseToloWindAdobTeLLwwwaMastBorkClorClorFrisTimeSpecWarhwwwnPlayMystMimiXVII
AmerHanaPeteJuleXboxBriaHonoVIIIButcRobeStepBriaSterDurcDeepDaniComeDeepFeldDaviApopDeviLips
FranOffiHorsPhilStanFyodGreeUnitMessStepGiusLisaWindURSSfactCaroExceHonoTrisJennNorbDingDing
DingLouiXVIIKoniWhenLeslNighzoodLawrAndrSallStevChattuchkastentGust
Sob Wrz 04, 2021 13:04 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
warca
Krowa


Doczy: 18 Lut 2021
Posty: 440579

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiency.ruselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Nie Pa 10, 2021 00:40 Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama







Nie Pa 10, 2021 00:40
Wywietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum EVRYTHING Strona Gwna » Forum remanium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
Strona 3 z 5
Skocz do: 
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

EVRYTHING  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online