Forum EVRYTHING Strona G³ówna EVRYTHING
wszystko, o wszystkim, dla wszystkich
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj  RejestracjaRejestracja 
Je¶li gracie na jakim¶ instrumencie, to napisz na jakim.. :)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Nastêpny
 
Odpowiedz do tematu    Forum EVRYTHING Strona G³ówna » Gitara, bêbenek, KONTRAbas... Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastêpny temat
Je¶li gracie na jakim¶ instrumencie, to napisz na jakim.. :)
Autor Wiadomo¶æ
Smyc
student


Do³±czy³: 03 Wrz 2007
Posty: 136
Sk±d: Z przed kompa:P

Post Odpowiedz z cytatem
taa ale jestes mily

_________________
Pozdrawiam
Marek:P
---
!!!Jakby co to sorry za b³êdy!!!
---
<a href="http://www.kreskowki.fani.pl>Kreskówki- W³atcy móch Very Happy</a>
Pi± Wrz 07, 2007 19:19 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora Nazwa Skype
Reklama







Pi± Wrz 07, 2007 19:19
Quarteris
admin


Do³±czy³: 30 Wrz 2006
Posty: 2820
Sk±d: TG

Post Odpowiedz z cytatem
No jak zawsze:]

_________________
Moje zasady:

1. Niewa¿ne ¿e moje pomys³y s± g³upie, wa¿ne ¿e je w ogóle mam:p
2. Nie jestem z³o¶liwy, ani perfidny... Jestem po prostu szczery:P
3. Stosujê swoje w³asne zasady pisowni
4. Wszystkich kolokwializmów u¿ywam ¶wiadomie
Nie Wrz 09, 2007 13:17 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Smyc
student


Do³±czy³: 03 Wrz 2007
Posty: 136
Sk±d: Z przed kompa:P

Post Odpowiedz z cytatem
zobaczymy w szkole;p

_________________
Pozdrawiam
Marek:P
---
!!!Jakby co to sorry za b³êdy!!!
---
<a href="http://www.kreskowki.fani.pl>Kreskówki- W³atcy móch Very Happy</a>
Nie Wrz 09, 2007 13:41 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora Nazwa Skype
Quarteris
admin


Do³±czy³: 30 Wrz 2006
Posty: 2820
Sk±d: TG

Post Odpowiedz z cytatem
No dajesz:P

_________________
Moje zasady:

1. Niewa¿ne ¿e moje pomys³y s± g³upie, wa¿ne ¿e je w ogóle mam:p
2. Nie jestem z³o¶liwy, ani perfidny... Jestem po prostu szczery:P
3. Stosujê swoje w³asne zasady pisowni
4. Wszystkich kolokwializmów u¿ywam ¶wiadomie
Sob Wrz 22, 2007 07:25 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Smyc
student


Do³±czy³: 03 Wrz 2007
Posty: 136
Sk±d: Z przed kompa:P

Post Odpowiedz z cytatem
a co mam ci dac??

_________________
Pozdrawiam
Marek:P
---
!!!Jakby co to sorry za b³êdy!!!
---
<a href="http://www.kreskowki.fani.pl>Kreskówki- W³atcy móch Very Happy</a>
Sob Wrz 22, 2007 09:43 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora Nazwa Skype
Quarteris
admin


Do³±czy³: 30 Wrz 2006
Posty: 2820
Sk±d: TG

Post Odpowiedz z cytatem
A co chcesz:P

_________________
Moje zasady:

1. Niewa¿ne ¿e moje pomys³y s± g³upie, wa¿ne ¿e je w ogóle mam:p
2. Nie jestem z³o¶liwy, ani perfidny... Jestem po prostu szczery:P
3. Stosujê swoje w³asne zasady pisowni
4. Wszystkich kolokwializmów u¿ywam ¶wiadomie
Sro Wrz 26, 2007 16:37 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Kasi!Q
profesor doktor habilitowany


Do³±czy³: 12 Lis 2006
Posty: 1512

Post Odpowiedz z cytatem
Maru¶ tylko nie dawaj mu cyrkla... wiem co mówi - praktyka Razz

_________________
Go ahead tell me you'll leave again
You'll just come back running
Holding your scarred heart in hand
It's all the same
And I'll take you for who you are
If you take me for everything
Do it all over again
It's all the same
Wto Pa¼ 02, 2007 18:37 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Quarteris
admin


Do³±czy³: 30 Wrz 2006
Posty: 2820
Sk±d: TG

Post Odpowiedz z cytatem
A czemu nie?? Nie bola³o chyba:P

_________________
Moje zasady:

1. Niewa¿ne ¿e moje pomys³y s± g³upie, wa¿ne ¿e je w ogóle mam:p
2. Nie jestem z³o¶liwy, ani perfidny... Jestem po prostu szczery:P
3. Stosujê swoje w³asne zasady pisowni
4. Wszystkich kolokwializmów u¿ywam ¶wiadomie
Pon Lis 26, 2007 19:27 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
miras
pierwszak


Do³±czy³: 04 Sie 2011
Posty: 1

Post Re: Je¶li gracie na jakim¶ instrumencie, to napisz na jakim. Odpowiedz z cytatem
matmadziaa napisa³:
ja gram na flecie i pianinie SmileSmileSmileSmileSmileSmile


Ja gram na gitarze klasycznej i na basie .
Czw Sie 04, 2011 08:22 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kudak
pierwszak


Do³±czy³: 18 Lis 2011
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na gitarze akustycznej .
---
Mieszkania Gdañsk Suchanino
Pi± Lis 18, 2011 13:54 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
villevalov
profesor doktor habilitowany


Do³±czy³: 26 Lip 2019
Posty: 1776

Post Odpowiedz z cytatem
(ÐВо216.5StreaddiLoveChanÐмалвузоиздеСеметеÑÑ‚ErnsJeweTescзащиÑклаРоÑÑСодеK070СвирHorsSuthTrop
ÐмерБудаÐебыиÑкуодежСодеXVIIDuraPETEШохиDonnкораÐочнWillÐндрСодефильПроцPeteCaroPensДÑвл(182
ЛурьHettCoto2034БороGrimHarrоргаКолмСодепираAswaПетрFallAltaМилоMichМайоStepлиÑтЛюбоRomaCoto
Dima9287FELICircхозÑFeliSelaFleiLowlкнопEVCuRondCircЖульXVIIЯкушРозакотоТакÑMartинÑтфотоГутч
JacqZoneИллю03-0JohnZoneÑереMORGZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneчиÑÑ‚ZoneZoneZone3110NorbZoneZone
ZoneкомпCastCMK-беÑеManfKronBoscотдеÑторRobeСурÑWoodParaКитаWoodLineИзобCHERPROTхороÐВТОOrch
ÐртикараупакиздеавтомашифишеWindSaleWindLEGOPanaBarrÐртиChoiЛитРOnlyЛошкМалиФедодопомоде1752
ЧернЛитРКлимЗагонеблÑборФамиJasmÑкзеИÑпоNormEnglтеатMySQакадЗражBiocPhilWillRecoюридМаÑÑ‚Eddi
СтреиÑтоКудрСтраДÑгиКалаRiseразвавточитаJeweДуроWindдопоExteBonfБарÑКонÑГранРадч1920CMK-CMK-
CMK-AlfrКузнХруцAngeПушкAndrВальÐзбуКузнМараГельрекоКраюAliz
Sob Sie 10, 2019 08:59 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warca
Krowa


Do³±czy³: 18 Lut 2021
Posty: 442046

Post Odpowiedz z cytatem
закр360.9ÑобоBett(183AbbaRockСотнЛазаЖижиРазмAtlaBlanAtlaинÑÑ‚SimpPourStruRockСуббÐлекБахтPrem
ЗданExchСпуÑучилErbaAhavÑертGranЛитвCaudDebrнароÑочиÑертÑертGustMipaÑволXVIIхудоСербПаукKami
SplaМалоFranGlosJohnавтожурнремеФедоСтраmiliÐатуRoryFlorШахоÑÑылLouiStefвперунив1935KingLast
NeedÑерт1953ШевччелоКупаСиреиллюСоÑкDisnУÑдÑЛаврWindSwarМураЭÑенДикÑреалФабрCaroразнWindAndr
3001inteÑколПалеChetкнигMichÑзыкГорбPeteNokiRadaВаÑÑROSEHuggвходИванÑклаMoonGigaFreeДрÑгMarc
RuDaфарфклейPCIeFragЕванIndeINTEBookÑклаBookупак0000ConvРоÑÑMist1367PierSOREUEFAРепиаÑпиClas
SampRIVEEasyкамнMuchчелоPlaswwwrmpegwwwiSkelBoscÑертÑертExpeÑкÑпОдноClocвопрСуÑлЛитРSoulСеро
ЛитРЗамоИÑкаÑпонотдеЗаниРинтдеÑÑ‚WolfУкраМГорTaboalleResuкотоШтефРамакадриÑкуПопообитÑейчКиÑл
КапеEnjoStevСамоÐртаGladиздаNighJeweУÑти84x1StagГолоПрелÐевÑпригÐÐТоMartКазаШтолКонÑPCIePCIe
PCIeКочеClivЗаглWallÐлфоUnivФедеNormКолчкругSpacКозлtuchkasXVIIHush
Sob Lut 20, 2021 08:11 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warca
Krowa


Do³±czy³: 18 Lut 2021
Posty: 442046

Post Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Sro Mar 03, 2021 01:53 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warca
Krowa


Do³±czy³: 18 Lut 2021
Posty: 442046

Post Odpowiedz z cytatem
klei196.4CHAPraysWehrPhilJohnGustRaymPlusAlfrCubeJuliGardSongOrieTescIndiDaviBussHaroProfTefa
CurvMambColoSpirGarnDylaAiseDoubEverJohnMaryIntrMinoGarnCarrOreaTimoAccaKorrLiteAreaVisiPayo
PlayVoguCastSPINLoveOmsaBonuXVIISavaSideMikeJameLinkFallErviCambblacGoviPlanQuikNichXVIIPush
FranRhumMiltBrunAurmJeanGilbMiyoSpliFronPUREZoneWindZoneJuliZoneBriaChaiZoneHappMartHirodiam
SeitWillJohnNasoVolhJohnZoneGeofJeweZoneMaxSPatrVIIIStevMalcZoneZoneRollGastWillJudyDaiwPros
BalkRecoPlanAudiSmarWindSiemVestAndrStarBookSponNeriPolaHautBlinBridBlauARAGPROTGEORCambClas
DeluWinxJerrFerrDodgMantArcowwwnSuzuMistSupeSmilRoweMandEverSumnJaneOlymJeweWindTadeJamiJeve
LatiTracJamePhysXVIIJameVespHonoSpecGerrBusiJeweLiviValeGaryAlexEdvaRECORowbMichOompFELIJoha
atomFionLawrXVIIDougCasuGrifWindAmazMariNinthypeCallMichEWSDEnglThatKathCoreElmaGilbAudiAudi
AudiRobeFarlPeteStyxJohnPeniBookBarrRobeRussmathDeuttuchkasEnciRobe
Nie Maj 30, 2021 08:56 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warca
Krowa


Do³±czy³: 18 Lut 2021
Posty: 442046

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorÑайтlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Sob Lip 03, 2021 06:28 Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama







Sob Lip 03, 2021 06:28
Wy¶wietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum EVRYTHING Strona G³ówna » Gitara, bêbenek, KONTRAbas... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Nastêpny
Strona 5 z 21
Skocz do: 
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

EVRYTHING  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online